OPOLSKA JESIEŃ Z ECO. Opole, 15.09.2018 r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 130Grzegorz Parjaszewski
Janusz Krawczyk
5.0
4.0
SL  61.5370
 243Marek Skotniczny
Andrzej Skotniczny
7.0
9.0
OPMULTI Opole
SiNGLETON Opole
58.1562
 325Kajetan Olewicz
Aleksander Wład
7.0
4.0
SL
LD
  56.9056
 440Maciej Sachs
Jan Glenz
1.5
4.0
OPRKBS Rydułtowy
RSB 2 Racibórz
56.5149
 514Adam Klimala
Zdzisław Gryzło
11.0
7.0
OPKB DOŁEK Opole 56.0642
 638Marek Heichel
Maciej Kliś
4.0
4.0
MPKetz Super Bond Kraków
TS Wisła Kraków
55.9836
 741Maciej Macewicz
Dariusz Reguła
7.0
7.0
OPMICHALAK Kolonowskie 55.5629
 813Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OPRSB 1 Racibórz 55.4822
 945Jan Stachowski
Tadeusz Biskup
4.0
5.0
SLSINGLETON ŚLĄSK
PONAR SILESIA Katowice
55.4716
 1027Przemysław Saliński
Piotr Kulesza
9.0
7.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice
Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR
55.1114
 1149Cezary Góra
Zbigniew Papierniak
7.0
13.0
SW
SL
 
TB Silesia I Gliwice
54.8512
 1250Edward Ciesielski
Stefan Osadnik
3.0
9.0
OP
SL
WPUSTKA Opole
SINGLETON ŚLĄSK
54.6611
 1324Krzysztof Lewandowski
Robert Księżopolski
5.0
4.0
DSBluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR
KS AZS Wratislavia V WR/za XVI/
53.6510
 1416Marek Oliwa
Andrzej Materla
5.0
5.0
OPMICHALAK Kolonowskie
 
53.299
 1534Ryszard Wójtowicz
Janusz Kuśmierczyk
9.0
2.5
OPWIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń 52.818
 1628Radosław Sawicki
Edward Bondarewicz
5.0
5.0
OPRSB 1 Racibórz 52.547
 1717Bogdan Lipczak
Stanisław Ciach
7.0
4.0
OPBLOTKA Dobrodzień
WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
51.896
 1836Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLTCK Tarnowskie Góry 51.824
 1951Andrzej Owczarek
Stanisław Górski
4.0
5.0
OPBLOTKA Dobrodzień 51.583
 2044Roman Zabłocki
Ryszard Jakubowski
5.0
11.0
OPKB RODŁO Opole 51.422
 2121Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DSKS Gwardia I Wrocław
MKS Rokita Brzeg Dolny
50.961
 2235Dariusz Kulita
Alojzy Drewniak
2.0
1.5
OPMULTI 2 Opole 50.37 
 2347Jacek Mazurkiewicz
Dariusz Zbieg
4.0
4.0
OPKB RODŁO Opole 49.54 
 2423Eugeniusz Konik
Stanisław Szczepański
4.0
5.0
OPBLOTKA Dobrodzień 49.53 
 2526Marek Bałdysz
Janusz Staniów
13.0
5.0
DSKS Turbo FLY BACK Wrocław
KBS Kolejarz Wrocław
49.12 
 2622Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0
OPRSB 2 Racibórz 49.05 
 2719Mieczysław Małek
Marek Werner
5.0
4.0
OPMULTI Opole 49.01 
 2846Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
7.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 48.03 
 2920Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
4.0
5.0
OPKB DOŁEK Opole 47.69 
 3032Jerzy Mikos
Ryszard Gmoch
1.0
1.5
OPZŁOTA JESIEŃ Opole 47.68 
 3112Hanna Chałupnik
Stanisław Pawlucy
2.5
1.0
OP
DS
WPUSTKA Opole
 
47.16 
 3242Piotr Spisla
Leszek Serafin
4.0
2.5
OPSZLEM Opole 46.62 
 3348Jacek Cebulski
Roman Goszcz
7.0
5.0
SLJOCKER Oświęcim 45.73 
 3431Grażyna Ratajczak
Jan Ratajczak
3.0
4.0
OPWPUSTKA Opole 45.72 
 3533Tomasz Baranowski
Krystyna Wąchała
5.0
2.0
OPBLOTKA Dobrodzień
DAMA KIER Opole
44.91 
 3629Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
4.0
13.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 44.57 
 3739Bernard Broda
Jacek Hetper
5.0
4.0
OPMICHALAK Kolonowskie
SiNGLETON Opole
42.58 
 3818Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OPRSB 2 Racibórz 42.23 
 3911Marian Łukaszuk
Zbigniew Kowalczyk
2.0
5.0
OPZŁOTA JESIEŃ Opole
ZAWSZE RAZEM Kluczbork
40.84 
 4037Eryk Hamerski
Zdzisław Szyksznian
2.5
3.0
OPRSB 2 Racibórz
RSB 3 Racibórz
40.61 
 4115Henryk Przybylski
Anna Pusz
4.0
1.0
OPSZLEM Opole 32.90 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-09-15 o 20:29:31